Strona główna
  Menu przedmiotowe >> Realizacja zadań publicznych


 

REALIZACJA ZADAŃ PUBLICZNYCH

 • Klasyfikacja zadania: Zakończone
 • Kategoria zadania: Oświata i wychowanie
 • Komórka organizacyjna odpowiedzialna za realizację zadania: Wydział Inwestycji
 • Nazwa zadania: Termomodernizacja placówek oświatowych - przedszkola
 • Opis zadania:

  W ramach zadania wykonana została termomodernizacja budynków Przedszkoli Samorządowych Nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 na terenie miasta Bełchatowa oraz obudowy na grzejnikach w w/w Przedszkolach Samorządowych.

 • Planowany termin realizacji: 2012
 • Efekty planowane: Wykonanie termomodernizacji budynków w/w przedszkoli
 • Rzeczywisty termin rozpoczęcia: 08-04-2008
 • Termin zakończenia wynikający z umowy: 28-09-2012
 • Planowany koszt (PLN): 6358182,84
 • Wykonawca:

  ELBIS Spółka z o.o. z Rogowca wykonała audyty energetyczne budynków Przedszkoli Samorządowych Nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7.

  TERMOPROJEKT Spółka z o. o. z Poznania opracowała dokumentację projektową na termomodernizację budynków Przedszkoli Nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 w Bełchatowie wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz uzupełniającą dokumentację projektową na termomodernizację Przedszkola Nr 4 w Bełchatowie dotyczącą wymiany rur zimnej wody i robót odtworzeniowych wraz z uwzględnieniem lokalizacji węzła cieplnego w budynku.

  Firma "CREATIVE FUTURE" Grzegorz Barczyk z Mójczy wykonała termomodernizacje budynku Samorządowego Przedszkola Nr 1 oraz budynku Samorządowego Przedszkola Nr 6 w Bełchatowie.

  "KROSBUD" Sp. z o. o. z Bełchatowa wykonała termomodernizację budynku Samorządowego Przedszkola Nr 4 w Bełchatowie oraz dostosowanie pomieszczenia w związku z przebudową węzła cieplnego, przebudowę kanału wentylacyjnego, budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz montaż zaworów na odejściach instalacji zw, cw i co w budynku Przedszkola Samorządowego Nr 4.

  P.P.H.U. "PROJNAD" Sp. z o.o z Sieradza zrealizowało termomodernizację budynku Samorządowego Przedszkola Nr 5 w Bełchatowie.

  Firma BUDRAMA Aleksandra Mach z Pabianic zrealizowała termomodernizację budynku Samorządowego Przedszkola Nr 7 w Bełchatowie.

  Konsorcjum firm: Lider Konsorcjum: SPA VOYAGE Sp. z o.o. z siedzibą w Mójczy, Partner Konsorcjum: Firma CREATIVE FUTURE Grzegorz Barczyk z Mójczy, Oddział Kielce zrealizowało termomodernizację budynku Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Bełchatowie.

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe "FORMAT" s.c. Paweł Forusiński, Tomasz Major z Bełchatowa zrealizowało termomodernizację budynku Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Bełchatowie.

  Zakład Produkcyjno-Przemysłowy Marek Koch, Oleśnik, zrealizował przebudowę ogrodzenia wokół Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Bełchatowie.

  Zakład Usługowo-Produkcyjny Robót Budowlanych Karol Szklarek z Bełchatowa wykonał obudowy na grzejnikach w Przedszkolach Samorządowych Nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 w Bełchatowie.
   
Pokaż rejestr zmian
Redaktorzy Urząd Miasta Bełchatowa, Liczba odwiedzin: 87886702