Strona główna
  O Biuletynie


 

 

 

Redaktorzy Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bełchatowa

lp.

nazwisko i imię

komórka organizacyjna  

pełniona funkcja

numer telefonu

e-mail

  1.

Karasińska Anna

Zespół
ds. Budżetu

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 25

a.karasinska@um.belchatow.pl

  2.

Golik Danuta

Zespół
ds. Ewidencji Danych Osobowych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 54

d.golik@um.belchatow.pl

  3.

Filipczak Jacek

Zespół Zarządzania Kryzysowego
i Spraw Obronnych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 23

j.filipczak@um.belchatow.pl

 4.

Łyzińska Małgorzata

Zespół
ds. Kultury i Sportu

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 75

zks@um.belchatow.pl  

 5.

Smużna Wioletta

Kancelaria Prezydenta

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 37

w.smuzna@um.belchatow.pl

  6.

Kleska Katarzyna

Kancelaria Prezydenta

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 66

k.kleska@um.belchatow.pl

  7.

Blada Marta

Kancelaria Prezydenta

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 38

m.blada@um.belchatow.pl

8. Szewczyk Beata
Kancelaria Prezydenta redaktor techniczny BIP 44/ 733 51 15
b.szewczyk@um.belchatow.pl

  9.

Wolna Ewa

Wydział Organizacyjny

redaktor naczelny BIP

44/ 733 51 95
fax.44/7335140

e.wolna@um.belchatow.pl

10.

Tonn Ilona

Wydział Organizacyjny

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 42
fax.44/7335140

i.tonn@um.belchatow.pl

11.

Milczarek Teresa

Wydział Organizacyjny

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 69

t.milczarek@um.belchatow.pl

12.

Urbańska Krystyna

Wydział Geodezji i Architektury

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 78

k.urbanska@um.belchatow.pl

13.

Kunysz Justyna

Wydział Geodezji i Architektury

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 56

geodezja@um.belchatow.pl

14.

Stawska-Kamieniak Wioleta

Wydział Spraw Lokalowych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 03

lokalowy@um.belchatow.pl

15.

Smolarz Mirosława

Wydział Inżynierii

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 81

e.smolarz@um.belchatow.pl

16.

Bajer Małgorzata

Wydział Inwestycji

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 90

m.krawczyk@um.belchatow.pl

17.

Motylska Monika

Zespół
ds. Promocji
i Współpracy
z Miastami Partnerskimi

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 63

promocja@um.belchatow.pl

18.

Sutor Jadwiga

Biuro Zamówień Publicznych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 97

bzp@um.belchatow.pl

19.

Kopka Agnieszka 

Biuro Zamówień Publicznych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 97

a.kopka@um.belchatow.pl

20. Blonka Anna Biuro Zamówień Publicznych redaktor techniczny BIP 44/ 733 51 98 a.blonka@um.belchatow.pl
21.

Kowalczyk Małgorzata 

Pełnomocnik
ds. Ochrony Informacji Niejawnych

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 43

m.kowalczyk@um.belchatow.pl

22.

Radzicka Bożena

Zespół ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 00

b.radzicka@um.belchatow.pl

23.

Karlińska-Wejder Ewelina

Zespół
ds. Rozwoju Gospodarczego Miasta

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 45

e.karlinska@um.belchatow.pl

24.

Złotowska Edyta

Urząd Stanu Cywilnego

redaktor techniczny BIP

44/ 733 03 33

e.zlotowska@um.belchatow.pl

25.

Cybułka Kamil

Zespół ds. Informatyki 

administrator BIP

44/ 733 51 41

kc@um.belchatow.pl

26.

Pędziwiatr Sylwia

Wydział Skarbu Gminy

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 10

s.pedziwiatr@um.belchatow.pl

27.

Płuska Michał

Zespół
ds. Obsługi Aktywności Gospodarczej

redaktor techniczny BIP

44/ 733 51 60

m.pluska@um.belchatow.pl

28.

Plaga Ewelina

Zespół
ds. Pomocy Społecznej
i Zdrowia

redaktor techniczny BIP

44/733 51 59

e.plaga@um.belchatow.pl

29.

Otręba Wojciech

Wydział Oświaty

redaktor techniczny BIP

44/733 51 73

w.otreba@um.belchatow.pl

30.

Bukała Marzena

Wydział Finansowy

redaktor techniczny BIP

44/733 51 27

m.bukala@um.belchatow.pl

31.

Duda-Andrzejewska Aleksandra

Zespół ds. Komunikacji Społecznej

redaktor techniczny BIP

44/733 52 01

a.duda@um.belchatow.pl

32.

Izdebska Ilona

Zespół ds. Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi

redaktor techniczny BIP

44/733 52 17

i.izdebska@um.belchatow.pl

Redakcja BIP
Urzędu Miasta Bełchatowa
Wydział Organizacyjny
Urząd Miasta Bełchatowa
ul. Kościuszki 1
97-400 Bełchatów
tel. 44/733 51 95
fax: 44/733 51 40
e.wolna@um.belchatow.pl


 

Pokaż rejestr zmian
Redaktorzy Urząd Miasta Bełchatowa, Liczba odwiedzin: 25867140